Audyty energetyczne przedsiębiorstw

×

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /home/asigcompko/www/includes/menu.inc).

Audyty energetyczne przedsiębiorstw stanowią cenne źródło informacji o funkcjonowaniu przedsiębiorstwa i zużyciu przez niego energii. Zwracają uwagę na obszary, w których występuje nadmierne zużycie energii oraz wskazują możliwości jego zmniejszenia..
Mówiąc o audytach przedsiębiorstw należy pamiętać, że każde przedsiębiorstwo jest inne, specyficzne ze względu na rodzaj wykonywanych usług/ wytwarzanych produktów. Do każdego należy podchodzić indywidualnie i szukać rozwiązań najlepszych dla Klienta.
Wykonaliśmy wiele audytów przedsiębiorstw, m.in. dla firm mieszkaniowych, zajmujących się wywozem odpadów czy dla przedsiębiorstw wodociągów i kanalizacji, jednak najciekawszym i najbardziej wymagającym do tej pory okazał się audyt energetyczny, wykonany dla Świętokrzyskich Kopalni Surowców Mineralnych. Nasi pracownicy poznali specyfikę pracy w kopalni odkrywkowej, mieli możliwość przyjrzeć się procesom technologicznym oraz uczestniczyć w procesach przeróbki materiałów. Różnorodność firm na rynku pozwala nam na zdobycie cennego doświadczenia oraz poznania specyfiki danej branży.
Każdy z wykonanych przez nas audytów przedsiębiorstw uzyskał pozytywną opinię Urzędu Regulacji Energetyki.